Deň detí

Ani daždivé počasie nás dňa 31. mája neodradilo od osláv Dňa detí. Začali sme vyhodnotením obvodových kôl súťaží, do ktorých sa zapojili naši najúspešnejší žiaci a potom nasledovalo vyhodnotenie zberu papiera. Pri príležitosti 1150. výročia príchodu Cyrila a Metoda na naše územie si žiaci 5. a 8. ročníka pripravili prezentáciu a krátke divadelné predstavenie. Po ňom už mohli začať súťaže a hry, ktoré si deti užívali plnými dúškami. Na záver pekného predpoludnia nás prišli so svojou prácou oboznámiť hasiči z neďalekej obce Čaňa. Obdivovali sme ich pri predvádzaní záchrany človeka na našej odvážnej žiačke Kike Ruščákovej. Páčilo sa nám aj ich auto, či vodná dýza. Za priebeh tohto predpoludnia bola zodpovedná p. uč. Fejerčáková. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.