Škola v prírode Ľubovnianske Kúpele

13.5.2013 niektorí žiaci ročníkov 1. – 5. odcestovali so svojimi učiteľkami Mgr. K. Miľovou, Mgr. J. Juhászovou a Mgr. J. Fejerčákovou na 5 dňový pobyt v škole v prírode v Ľubovnianskych Kúpeľoch. Počas pobytu žiaci spoznávali tajomstvo lesa, čaro prírodnín, kúzlo histórie. Spoznávanie prírody sme striedali s aktívnym oddychom a športom. Denne si žiaci skúšali rolu turistu, futbalistu, volejbalistu, plavca, či tanečníka. Na zdravie našich žiakov dohliadala Bc. Daniela Takáčová, alebo „Danka“, ktorú si žiaci veľmi obľúbili. V piatok17.5. sa všetci vrátili spokojní, oddýchnutí a obohatení o nové zážitky a poznatky. Organizáciu mala na starosti p. uč. J. Fejerčáková.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.