Literárna súťaž Zábava s literatúrou

Utorňajšie popoludnie (23.4.) žiaci druhého stupňa mohli tentokrát venovať literatúre a knihe. V priestoroch počítačovej učebne prebiehala literárna súťaž Zábava s literatúrou. V aktivitách zábavného charakteru žiaci prejavili svoj záujem o literatúru, čítanie, knihu ale aj vedomosti z tejto oblasti. Výsledkom pripravených aktivít bol úsmev na tvárach detí a uvedomenie si potreby čítania v dnešenej uponáhľanej dobe. Nepremárnené popoludnie sme zakončili vedomostným kvízom, ktorého traja najúspešnejší si odniesli knižné ceny. Záujem detí nás potešil a v budúcnosti pripravíme ďalšie podobné aktivity. O prípravu a priebeh súťaže sa postaral p. uč. M. Timuľak. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.