Literárna súťaž Viem o čom čítam

Tohto roku literárna súťaž s názvom Viem o čom čítam, pre 1. stupeň, ktorá sa konala 23. apríla, dostala nádych Monitoru, ktorý každoročne píšu deviataci. Žiaci 2., 3. a 4. ročníka si mohli vyskúšať aké to je tzv. čítať s porozumením a orientovať sa v texte. Výhrou pre nich síce neboli úspešné prijímačky na stredné školy, ale pekná kniha. Naúspešnejší druhák bol Sebastián Šelepský, tretiačka Katka Cebáková a 4. ročník najlepšie obhájila Janka Semanová. Všetkým trom gratulujeme. Súťaž mala na starosti p. uč. J. Juhászová. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.