Futbalový turnaj starších žiačok ZŠ

Turnaja dňa 19.4. sa zúčastnili 4 družstvá: domáca ZŠ Čaňa, ZŠ Haniska, ZŠ Bohdanovce a ZŠ Trstené pri Hornáde. Po dvoch prehrách a jednej remíze s celkovým skóre 1:5 sme obsadili 4. miesto. Škoda nízkej efektivity steľby, s čím máme problém celý školský rok. Nsadenie a zápal pre hru je príkladný, za čo ďakujeme zúčastneným žiačkam: Alžbete Matúškovej, Dajane Gondoľovej, Michaele Pustaiovej, Monike Fialekovej, Zdenke Batiovej, Bianke Fortunovej, Kristíne Lukáčovej a Dominike Kočišovej. Žiačky pripravovala a sprevádzala p. uč. N. Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.