Pytagoriáda 2013

Pytagoriáda je obľúbenou matematickou súťažou našich žiakov. V dňoch 19. a 20. marca sa uskutočnilo obvodné kolo tejto súťaže v Košiciach. Výsledky našich žiakov nás potešili. Žiaci 4. ročníka – Dávid Marcin, Jana Semanová, Matej Olexa – boli s 9 bodmi tesne pod čiarou, neboli úspešnými riešiteľmi. Z 5. ročníka úspešnými riešiteľmi boli Damián Ruščák, ktorý obsadil 3. miesto a Timotej Marcinek, ktorý obsadil 6. miesto. Súťaže sa zúčastnila aj Emília Záchenská a Tomáš Labanský. Zo 6. ročníka úspešným riešiteľom bol Bruno Kočik, ktorý obsadil 11. miesto. Školu ešte reprezentoval Adam Pastor. Zo 7. ročníka nás reprezentovali dvaja žiaci – Matúš Lukács a Michaela Tureková, žiaľ úspešnými riešiteľmi neboli. V 8. ročníku potešila Adriana Marcinová, ktorá bola úspešnou riešiteľkou a obsadila pekné 3. miesto, bez umiestnenia ostali Patrik Cestický a Dajana Gondoľová. Žiakov pripravovali pani učiteľky Mgr. Jana Ladomirjáková a Mgr. Monika Štefanová. Všetkým súťažiacim ďakujeme a želáme veľa úspechov v 35. ročníku súťaže Matematická pytagoriáda.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.