Malý futbal dievčat

Obvodného kola v malom futbale starších dievčat Jednota Coop, dňa 21.3.2013, sa zúčastnilo 10 družstiev rozdelených do dvoch skupín. V skupine A sme odohrali 4 zápasy s bilanciou 1 výhry, 2 remíz a 1 prehry. našimi súpermi boli družstvá Valalík, Turne, Bidoviec a Bohdanoviec. Postup zo skupiny nám ušiel veľmi tesne (2 postupujúci). Keďže sa nám v poslednom zápase proti Bohdanovciam nepodarilo streliť gól a vyhrať rozdielom 1 gólu, do semifinále sa dostali dievčatá z Valalík a pre nás turnaj skončil. Celkovým víťazom po dvoch napínavých semifinálových zápasoch sa stalo domáce družstvo z Čane. Žiačkam 7., 8. a 9. ročníka, ktoré pripravovala pani učiteľka Natália Koľová ďakujeme za obrovské nasadenie v jednotlivých zápasoch – Alžbeta Matúšková, Dajana Gondoľová, Michaela Pustaiová, Monika Fialeková, Zuzana Nyulasziová, Zdenka Batiová, Bianka Fortunová, Kristína Lukáčová a Dominika Kočišová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.