Okresné kolo Orion floorball cupu

Dňa 7.3.2013 v Kysaku za účasti 5 družstiev a hracom systéme každý s každým si naše žiačky schuti zahrali a od zápasu k zápasu podávali lepší výkon. Úvodné dva zápasy sme síce prehrali, ale v treťom sme uhrali cennú remízu s neskorším víťazom z Valalík a nakoniec dosiahli aj víťazstvo proti Moldave. Zisk 3 bodov nám stačil na zisk 4. miesta. Dobrá nálada a radosť zo strelených gólov by z nás však urobila jednoznačných víťazov 🙂 Ďakujeme žiačkam 6. a 7. ročníka za príkladný prístup a snaživý výkon: Natália Fedorová, Kristína Hoffmanová, Petra Klobušovská, Sofia Ruščáková, Patrícia Verebová, Viviana Štvartáková, Veronika Vargová, Dominika Kočišová, Alexandra Čorbová, Alexandra Petrášová. Žiačky pripravovala a na akcii sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.