Oblastné kolo Orion floorball cupu – chlapci

Dňa 8.3.2013 v Kysaku mala účasť až 10 družstiev za následok dlhé čakanie na zápasy. Systém postupu víťaza zo skupín nás nepredurčoval k veľkým ambíciám. V prvom zápase žiaci dosiahli remízu 2:2 s Ruskovom, keď sa nám nepodarilo doviesť do víťazného konca dobre rozohraný zápas. Druhý zápas v skupine bol skôr otázkou výšky skóre. S favoritom celého turnaja z Valalík sa žiaci zdatne popasovali, kvalita však bola na strane súpera. To nám stačilo na druhé nepostupové miesto zo skupiny a koniec nášho účinkovania. Žiaci 5., 6. a 7. ročníka však získali cenné skúsenosti a možnosť odohrať zápasy na ihrisku väčších rozmerov. Ďakujeme za snaživý výkon a veľké nasadenie – Matej Mackanič, Daniel Sontág, Tomáš Labanský, Tadeáš Gálicz, Jaroslav Juhás, Adam Pástor, Dávid Pástor, Tomáš Lipták, Matej Matúška, Michal Tužák. Za žiakov zodpovedala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.