Lyžiarsky výcvik

Lyžiarsky kurz v dňoch 4.2. – 8.2.2013 absolvovalo 20 žiakov 7.a 8. ročníka a hlavný zámer sa naplniť podarilo, nikto sa nezranil a všetkým žiakom sa podarilo zlepšiť svoje lyžiarske schopnosti.Kurz prebiehal rozdelením žiakov do troch skupín, čím sme zabezpečili individualizáciu výuky. Žiaci získali kladný vzťah k lyžovaniu, škodou bolo akurát to, že sme paradoxne kvôli snehovej kalamite a s ňou súvisiacim výpadkom elektriny nemohli využiť vlek počas celého nášho pobytu na Poráči. Zodpovednou učiteľkou bola Mgr. Natália Koľová. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.