Obvodné kolo olympiády MAT

23.1.2013 sa v Košiciach uskutočnilo obvodové kolo matematickej olympiády pre 5. a 9. ročník. Z našej školy sa tejto súťaže zúčastnilo 5 žiakov – dvaja deviataci: Matej Turek a Michal Šomský a traja piataci: Timotej Marcinek, Laura Liptáková a Damián Ruščák. Bohužiaľ sa tohto roku nemôžeme pochváliť dobrými výsledkami, ani jeden z našich žiakov nebol úspešným riešiteľom. Na budúci rok sa však budeme viac snažiť a určite sa zlepšíme. Žiakom, ktorých pripravovala pani zástupkyňa Mgr. Monika Štefanová, ďakujeme za reprezentáciu školy.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.