Vianočný turnaj vo futbale v Ždani

Turnaja (14.12.2012), ktorý zorganizoval v spolupráci so ZŠ obecný úrad v Ždani sa zúčastnili 4 družstvá. Prvý zápas sme odohrali s domácim mužstvom, po vyrovnaní sme po chybe inkasovali dva krát a už nám neostal čas na korekciu výsledku – prehra 2:1. Druhý zápas sme odohrali s CZŠ v Ždani, kde sa nám napriek prevahe skórovať nepodarilo – remíza 0:0. Posledný zápas sme odohrali s celkovým víťazom turnaja Čaňou. Po trochu ustráchanom výkone proti favoritovi turnaja sa nám podarilo uhrať bezgólovú remízu a tým si zabezpečiť celkové 3. miesto. Turnaja sa zúčastnili títo žiaci 5. a 6. ročníka: Samuel Béreš, Samuel Kiš, Matej Mackanič, Daniel Sontág, Adam Pástor („C“), Dávid Pástor, Tadeáš Gálicz a Jaroslav Juhás. Všetkým zúčastneným ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Žiakov na súťaži sprevádzala pani učiteľka Mgr. Koľová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.