Olympiáda v nemeckom jazyku

Školské kolo ONJ sa uskutočnilo dňa 6.12.2012. Úlohou ONJ bolo overenie jazykových a komunikačných zručností žiakov, zistiť ich úroveň. Súťažiaci získavali čiastkové body v písomnej a ústnej časti – maximálny počet bodov – 100 b. Súťažné disciplíny pozostávali z testu, počúvania s porozumením, čítania s porozumením, voľného rozhovoru podľa vyžrebovanej témy a práce s obrázkom. Víťazom sa stal žiak 9. ročníka Michal Šomský, ktorý postúpil do obvodového kola s počtom bodov 71. Žiaci mali primerane náročné úlohy, ktoré zvládli veľmi dobre. Obvodové kolo sa uskutoční 24.1.2013. Víťazovi školského kola prajeme veľa úspechov. Za prípravu žiakov a organizáciu súťaže bola zodpovedná pani učiteľka Mgr. Eva Dedinová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.