Návšteva vianočných trhov – krúžok nemeckého jazyka

Vianočné trhy nám poskytli vhodnú príležitosť overiť svoje jazykové zručnosti aj prakticky. 14. decembra v odpoludňajších hodinách sme vymenili školské lavice za možnosť rozšíriť si slovnú zásobu a v uliciach mesta obohatiť ju o ďalšie nové výrazy. Komunikačné situácie priniesli príjemné a veselé chvíle. Poobzerali sme si stánky, užívali si vianočnú náladu a kúpili sme darčeky. Ochutnali sme aj pečené gaštany, k tomu nám pekne snežilo a hrala hudba. Z tohto popoludnia nám ostali fotografie a spomienky, pri ktorých sa vždy usmejeme. Zodpovedná pani učiteľka Mgr. Dedinová.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.