Olympiáda v anglickom jazyku

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku prebehlo v utorok, 11.12.2012. Zúčastnilo sa ho spolu 12 žiakov z ročníkov 6. – 9. V prvej časti žiaci vypracovávali písomný test zložený z úloh z gramatiky, slovnej zásoby, čítania s porozumením a posluchu s porozumením. V druhej, ústnej časti museli zvládnuť vymyslieť a vyrozprávať príbeh o obrázku a komunikovať v hraní rolí. Všetci žiaci veľmi dobre zvládli zadané úlohy, do obvodného kola postúpili dvaja žiaci – zo 6. ročníka za kategóriu A1 je to Bruno Kočik a z 8. ročníka za kategóriu B1 Adriana Marcinová. Predsedom komisie a hlavným skúšajúcim bol p. uč. PaedDr. Peter Vojtko, priebeh súťaže mala na starosti p. uč. Mgr. N. Marcineková.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.