Exkurzia vo firme Kosit

Dňa 6.12.2012 sa žiaci 5. a 6. ročníka zúčastnili exkurzie v rámci environmentálnej výchovy, ktorú už 5 rokov organizuje spoločnosť Kosit v Kokšov-Bakši. Žiaci sa naučili formou problémových úloh a súťaží ako zodpovedne nakladať s odpadom, správne separovať odpadky a čo je to recyklácia. Veľmi pútavé bolo pre žiakov pozeranie videa o spracovaní odpadov v spaľovni Kosit, na čo slúžia zberné dvory a ako správne zaobchádzať s nebezpečným odpadom. Žiaci navštívili aj jednotlivé prevádzky v areáli firmy Kosit. Za organizáciu akcie bola zodpovedná p. uč. RNDr. V. Romanovová, PhD.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.