Stretnutie žiakov so starými rodičmi

Dňa 22.11.2012 sa uskutočnilo posedenie so starými rodičmi, kde žiaci 1. stupňa a dievčatá z našej speváckej skupiny Čerešenky potešili svoje babky a dedkov pekným kultúrnym programom. Okrem toho príjemným spestrením tohto podujatia bola výroba adventných vencov, do ktorej sa s radosťou pustili starí rodičia s vnúčatami. Deti obdivovali šikovné ruky babičiek, ale samozrejme aj oni priložili ruku k dielu. A tak z tohto stretnutia vznikli nádherné adventné vence, ktoré, ako ináč, zdobia našu školu. Všetkým zúčastneným ďakujeme za príjemne strávené odpoludnie. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.