Výlet do Vysokých Tatier

V krásnom jesennom počasí si naši žiaci vyšli na túru do Vysokých Tatier. V rámci Vlastivedného a Turistického krúžku a krúžku Spoznávame Slovensko tak na turistickom chodníku zo Štrbského na Popradské pleso obdivovali krásu a nádherné scenérie našich veľhôr. Dozvedeli sa mnohé zaujímavosti o vzniku a geologickej stavbe Tatier,  o rastlinných i živočíšnych endemitoch v tejto oblasti a o ochrane prírody. Starší žiaci opäť našli „kešku“ – skrýšu geocachingu, kde sa zapísali a vymenili drobnosť, ktorú umiestnia do ďalšej skrýše. Túrou ich sprevádzali pani učiteľky Fejerčáková, Romanovová a Marcineková. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.