Medzinárodný deň školských knižníc

Slovenská pedagogická knižnica vyhlásila súťaž o najzaujímavejšie podujatie školských knižníc pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc dňa 22.10. 2012. Naši učitelia spolu so žiakmi po prvý krát zorganizovali podujatie k tomuto významnému dňu a tak podporili u žiakov pozitívny vzťah ku knihe a k čítaniu. Tohtoročná téma bola „Kľúč k minulosti, prítomnosti a budúcnosti.“ Podujatie pozostávalo z prezentácií o spisovateľoch a ako vznikla kniha. V jednej z aktivít nám žiaci predstavili svoje obľúbené knihy. Tí mladší tvorili leporelo na počúvanú literárnu ukážku. Svoje vedomosti si žiaci mali možnosť overiť v kvízoch, ktoré bol ocenené ako inak, než knihou. Za akciu bola zodpovedná pani učiteľka Mgr. Jana Juhászová. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.