Malý futbal žiakov ZŠ

8.10.2012 sa naši žiaci zúčastnili predkola v malom futbale žiakov ZŠ. Keďže sme na zápasy vzali vekovo mladšie družstvo v zložení hráčov 4. a 5. ročníka, nebolo našou ambíciou turnaj vyhrať. Napriek tomu sme v prvom zápase siahali po víťazstve proti žiakom Valalík. Vďaka smole v zakončení sme tento zápas prehrali 1:2. Zápas proti žiakom Čane bol dobrou školou pre náš tím a možnosť odpozorovať úroveň herných činností jednotlivca od futbalovo vyspelého súpera. Konečný výsledok 10:0 plne neodzrkadľuje priebeh zápasu – prijateľný polčasový výsledok 3:0. V tomto zápase sa najviac predviedol brankár družstva Samuel Kiš s množstvom výborných zákrokov. Pochvala za veľkú snahu a odhodlanie však patrí všetkým zúčastneným žiakom: Daniel Bramuka, Erik Fogaraš, Ľubomír Pástor, Lukáš Patrik, Samuel Kiš, Samuel Béreš, Matej Mackanič, Tomáš Labanský, Timotej Marcinek, Damián Ruščák a Daniel Sontág. Žiakov pripravovala a na podujatí sprevádzala pani učiteľka Mgr. Natália Koľová.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.