Účelové cvičenie v prírode

V piatok, 28.9.2012, v našej škole prebehlo účelové cvičenie v prírode. V teoretickej časti žiaci získavali nové vedomosti prostredníctvom prezentácií a výkladu učiteľa, tvorili pojmové mapy, vypracovávali pracovné listy či pracovali v skupinách na zadanú tému. Praktická časť v teréne bola zameraná najmä na orientáciu v teréne, ochranu života a zdravia, dopravnú výchovu, pohyb a pobyt v prírode a jej ochranu. Po splnení úloh si žiaci v peknom prírodnom prostredí a krásnom počasí oddýchli, zahrali si rôzne hry či zašportovali. Po návrate do školy bolo účelové cvičenie vyhodnotené. Za akciu boli zodpovední jednotliví triedni učitelia.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2012/2013. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.