Terra Magica Fantastica

V stredu 6. 6. 2012 sa žiaci a učitelia ZŠ zúčastnili multimediálneho anti-diskriminačného koncertu zameraného na ochranu životného prostredia a s ním súvisiace práva, povinnosti, láska, zodpovednosť, šikanovanie… Silný zážitok z koncertu dotvárala filmová projekcia, hovorené slovo, chytľavé melódie a veľavravné texty piesní. Tie viedli žiakov k tomu, aby ľahostajnosť, bezohľadnosť, intolerancia a chamtivosť človeka v medziľudských vzťahoch nezničili život na Zemi. Organizáciu mala na starosti pani učiteľka Fejerčáková. gallery
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.