Škola v prírode Tatranská Polianka

V dňoch od 30. apríla do 4. mája 2012 sa 31 detí z našej školy zúčastnilo pobytu ŠvP v Tatranskej Polianke, vila Horec. Oddychovali v krásnej prírode, navštívili múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici, Štrbské pleso. Plavecké zručnosti si denne precvičovali v hotelovom bazéne. Každý žiak preukázal svoje schopnosti v rôznych aktivitách – vedomostný kvíz, výtvarné a športové súťaže, tanec. V piatok poobede sa vrátili v plnom zdraví a plní nových zážitkov domov k rodičom. O deti sa po celý čas starali pani učiteľky Šmajdová, Fejerčáková a Romanovová a pani zdravotníčka Marcinová. Ako si to všetko naše deti užili si môžte pozrieť tu.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.