Beseda s policajtmi

Beseda s policajtmi –  preventívno – bezpečnostná akcia

Deň  19.4. utkvie v pamäti  žiakov 1. stupňa vďaka programu, ktorý sme pre nich prichystali. Skoro celé dopoludnie mali možnosť vidieť  ukážky činnosti  policajtov z dopravnej hliadky a oboznámili sa s pravidlami a povinnosťami  chodca i cyklistu. Najviac sa ale potešili policajným psíkom, ktorých nám predviedli  psovodi z odboru kynológie. Beseda mala vynikajúci ohlas, takže sa tešíme aj nabudúce. Zodpovednou za túto akciu bola pani učiteľka Juhászová. Fotky nájdete v galérii.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.