Vyčistime si región

 V rámci celosvetového Dňa Zeme sa aj naši žiaci zapojili do aktivít v záujme o zdravšie a čistejšie životné prostredie a to školskou brigádou s názvom Vyčistime si región. Počas piatkového dopoludnia si jednotlivé triedy rozdelili časti našej dediny i jej okolia a vrecia poskytnuté úradom ŽP naplnili odpadom vyhodeným nezodpovednými ľuďmi. Môžme však s radosťou skonštatovať, že odpadu a neporiadku bolo menej v porovnaní s minulým rokom. A tu si môžte pozrieť našich žiakov pri práci 🙂
Pokračovanie týchto aktivít bolo v sobotu 14.4.2012 kde 20 našich žiakov prišlo dobrovoľne pomôcť obyvateľom našej obce pod vededím pani riaditeľky a pani učiteľky Romanovovej. Odmenou po dobre vykonanej práci im bol chutný guláš a člnkovanie po rieke z čoho deti mali veľkú radosť.
Fotky nájdete v galérii.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.