Zápis do prvého ročníka

7. február 2012 bol dlho očakávaný pre všetkých predškolákov z našej obce. Konal sa zápis do 1. ročníka ZŠ Trstené pri Hornáde. Budúci prváci museli preukázať svoje vedomosti, zručnosti aj schopnosti. Pripravené aktivity zvládli na „jednotky“ pod vedením pani učiteliek ZŠ i MŠ, i za odbornej pomoci kolegýň zo psychologického centra v Ždani. Zápisu sa zúčastnilo 16 detí. Za zvládnutú prácu si deti odniesli pamätné listy a milé darčeky, ktoré im pripravili starší žiaci školy.
Všetkým zapísaným do „naozajstnej školy“  gratulujeme a tešíme sa na stretnutie v septembri. Fotky sú tu.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.