Súťaže

Naši žiaci sa okrem vyučovania pripravujú aj na rôzne súťaže, v ktorých reprezentujú našu školu.

Dňa 17.1.2012 sa Dajana Gondoľová a Simona Petrášová zúčastnili olympiády z anglického jazyka, kde Dajana obsadila 9. miesto. Žiačky pripravovala pani učiteľka Marcineková.
Dňa 18.1.2012 Adriana Marcinová súťažila v slovenskom jazyku na súťaži Šaliansky Maťko, túto súťaž vyhrala, a tak bude našu školu ďalej reprezentovať v krajskom kole.
Dňa 20.1.2012 Michal Šomský obsadil 3. miesto na olympiáde z nemeckého jazyka. Žiakov pripravovala pani učiteľka Focková.

Tým úspešnejším blahoželáme a zároveň všetkým žiakom i učiteľom, ktorí ich pripravovali ďakujeme a želáme veľa ďalších úspechov!

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.