Olympiáda z anglického jazyka

Školské kolo olympiády sa konalo vo štvrtok, 8. decembra 2011. Žiaci súťažili v dvoch kategóriách – A1 (žiaci 5., 6. a 7. roč.) a B1 (žiaci 8. a 9. roč.) Najprv svoje vedomosti otestovali v písomnom teste pozostávajúcom z gramatiky, slovnej zásoby, čítania s porozumením a posluchu s porozumením. V ústnej časti prejavili svoje konverzačné schopnosti v hraní rolí a príbehu o obrázku. Víťazmi v kategórii A1 sú: 1. miesto – Dajana Gondoľová (7.roč.), 2 miesto – Bruno Kočik (5.roč.), 3 miesto – Tomáš Lipták (6.roč.). V kategórii B1 zvíťazila Simona Petrášová (8.roč.), na druhom mieste sa umiestnil Dávid Rozsnyoi (9.roč.) a tretie miesto získal Michal Šomský (8.roč.). Víťazom blahoželáme, všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a prajeme mnoho úspechov.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.