Posedenie so starými rodičmi

Mesiac október sa niesol v znamení úcty k starším. Pri tejto príležitosti sa v našej škole uskutočnilo posedenie so starými rodičmi. Žiaci prvého stupňa potešili starých rodičov pekným kultúrnym programom a milými darčekmi. Naopak, starí rodičia prekvapili deti svojou zručnosťou v hre na mandolíny a akordeón. Žiaci obdivovali šikovné ruky babičiek pri ručných prácach – háčkovaní, pri zhotovovaní jesenných dekorácií aj rôznych úžitkových predmetoch vyrezávaných z dreva. Dozvedeli sa o účinkoch niektorých liečivých bylín, o užitočnosti včiel, ba ochutnali aj viac druhov medu. So záujmom si vypočuli rozprávanie o tom, ako sa kedysi chodilo do školy, ba aj staré riekanky, ktoré až doteraz ostali babkám v pamäti. Starí rodičia sa prešli školou, obdivovali počítačovú učebňu a interaktívnu tabuľu. Všetkým ďakujeme za príjemne strávené popoludnie. Fotky si môžete pozrieť v galérii.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.