Účelové cvičenie a didaktické hry v prírode

Využili sme ešte pekné počasie a vydali sme sa do prírody. Po teoretickej časti v škole, v ktorej žiaci vyrábali plagáty, pozreli si prezentácie a prostredníctvom testových úloh si mohli overiť svoje vedomosti vo vybraných témach sa jednotlivé triedy so svojimi triednymi učiteľmi vybrali do terénu, aby si mohli vyskúšať aj svoje zručnosti. Súťažili, pozorovali prírodu a športovali, opekali,  tí starší si vyskúšali orientáciu v teréne, určovanie svetových strán, odhad vzdialenosti vytýčených bodov a pod.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2011/2012. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.