Záver školského roka

Pri slávnostnom vyhodnotení školského roka boli ocenení tí najlepší a najusilovnejší žiaci, ktorí sa mohli pochváliť nie len dobrým vysvedčením, ale aj zaslúženou knihou či pochvalným uznaním. Medzi desiatimi najlepšími žiakmi školy za školský rok 2010/2011 boli vyhlásení títo žiaci: Jana Semánová (2. roč.), Timotej Marcinek (3. roč.), Bruno Kočik (4. roč.), Klaudia Deáková a Tomáš Lipták (5. roč.), Adriana Marcinová a Patrik Cestický (6. roč.), Henrieta Bartková, Bronislava Marcinová a Lukáš Sopko (9. roč.).

{phocagallery view=category|categoryid=110|limitstart=26|limitcount=10|fontcolor=#333333|displayname=1|displaydownload=0|namenumchar=30|boxspace=15|minboxwidth=150}


Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.