Rozlúčková

Žiaci deviateho ročníka sa rozlúčkovou slávnosťou poďakovali za deväť rokov strávených v našej škole. Príhovorom, pekným programom i kvietkom vyjadrili svoju vďaku triednej učiteľke Mgr. Kataríne Kulčárovej, ktorá ich viedla od 4. ročníka i učiteľskému kolektívu. Potom nasledovala zábava a tanec a nakoniec i slzy, keď si uvedomili, že sa končí jedna etapa ich života. No ďalšie krásne obdobie pre nich len začína a my im prajeme, aby sa im na vybraných stredných školách darilo, aby mali dobré známky i dobrých kamarátov. Veríme, že si občas nájdu čas a prídu nás pozrieť a zaspomínať si.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.