Poďakovanie

Týmto školským rokom ukončila svoju dlhoročnú pedagogickú činnosť v našej škole pani učiteľka Mgr. Katarína Kulčárová. Ďakujeme jej za to, že vyučovala našich žiakov s trpezlivosťou, odborným i láskavým prístupom im odovzdávala svoje vedomosti i životné skúsenosti. Ďakujeme za spoločné chvíle strávené v učiteľskom kolektíve, ktorý často rozveseľovala svojimi vtipnými poznámkami či zážitkami. Do ďalších rokov jej prajeme pevné zdravie, pohodu, veselé zážitky z turistiky, krásne umelecké zážitky z návštev divadla i koncertov.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.