Školské výlety

Žiaci prvého stupňa sa na konci školského roka vybrali na výlet do košickej ZOO. Obdivovali tu zvieratá a tešili sa z preliezok i pekného prostredia. Fotky z ich výletu si môžte pozrieť tu.

Piataci si ako tohtoročný školský výlet zvolili noc strávenú v škole. Podvečer si zahrali rôzne hry i súťaže a potom si spoločne pozreli film. V noci toho veľa nenaspali a po spoločných raňajkách plní zážitkov odchádzali domov. Fotky sú tu.

Šiestaci sa už tradične vybrali na stanovačku do miestneho lesa. Tentoraz tam strávili dve noci. Cez deň sa hrali, súťažili a zabávali a počas nočnej hry mohli ukázať svoju odvahu a statočnosť.Fotky sú tu.

Žiaci siedmeho ročníka sa tohto roku vybrali do Jasova. Ubytovaní boli v chatkách a deň trávili turistikou, hrami a návštevou jaskyne. Fotky sú tu.

Ôsmaci sa vybrali spríjemniť si deň i koniec školského roka na bobovú dráhu ku košickej ZOO.

Všetky deti mali radosť a pekné zážitky z výletov, ktoré pre nich zorganizovali ich triedni učitelia 🙂

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.