Horovova Čaňa

V mesiaci máj sme sa zúčastnili už  13. ročníka literárneho kvízu, ktorý sa konal na počesť básnika a učiteľa Pavla Horova.

Na Horovovej Čani súťažili žiaci druhého stupňa a vo dvojiciach zábavnou formou preukazovali svoje vedomosti z literatúry. Za 5. ročník nás reprezentovali Saška Petrášová a Klaudia Deáková, ktoré sa umiestnili na 4. mieste. Zo 6. ročníka sa na 2. mieste umiestnili Adriána Marcinová a Kristína Lukáčová. Siedmaci Matej Turek a Michal Šomský skončili na 5. mieste. 2. miesto v 8. ročníku obsadili Michaela Kaduková a Zuzana Šelepská a deviatačky Bronislava Marcinová s Henrietou Bartkovou si vysúťažili pekné 1. miesto a takto zavŕšili svoju reprezentáciu našej základnej školy. Fotografie z tejto súťaže si môžte pozrieť tu.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.