Deň Múz

Už po 14. krát naša škola privítala súťažiacich žiakov z celého okresu. Nadané deti súťažili v maľbe, prednese vlastnej poézie a speve ľudovej piesne. V maľbe sa na 1. mieste umiestnila Karolína Řeháková (9. roč.), ktorá namaľovala krásny obraz kúpajúcej sa labute na tému „V lúčoch slnka“.  V prednese vlastnej poézie sa na 2. mieste umiestnila Laura Liptáková (3. roč.), Kristínka Lukáčová (6. roč.) vo svojej kategórii získala taktiež  2. miesto a na 1. mieste sa umiestnila Henrieta Bartková (9. roč.). Dievčatá tak ukázali svoj talent nielen v tvorbe básní, ale aj v ich umeleckom podaní. V speve ľudovej piesne sa na 2. mieste umiestnila Janka Semanová (2. roč.) a 3. miesto si vyspievala Patrícia Verebová (4. roč.). Všetkým zúčastneným ďakujeme za reprezentáciu školy a srdečne blahoželáme víťazom. Fotky nájdete tu.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.