Škola v prírode – Donovaly

30 našich žiakov, v týždni od 9. mája do 13. mája, odcestovalo spoznávať ďalší z nádherných kútov Slovenska – Donovaly. Vďaka slnečnému a teplému počasiu sme mohli byť denne von a užívať si všetko, čo sa nám v tomto prostredí ponúkalo. Hry v prírode, dlhé vychádzky, preliezky, šmýkačky. Rozprávky P. Dobšinského sme mohli poznávať zaujímavým spôsobom v Habakukoch. Navštívili sme aj Park snov, kde sme si skúsili skákanie na trampolínach aj bandži – trampolínach, lanové dráhy a bobovú dráhu. Svoje plavecké schopnosti sme otestovali v bazéne Hotela Šport a jedno popoludnie sme šli na bowling. Okrem toho sme mali športové a vedomostné súťaže, ktoré boli v záver pobytu vyhodnotené a ocenené. Nechýbal ani zábavný večer – izba baví izbu a záverečná diskotéka. Počas pobytu sme vymysleli „Donovalskú hymnu“, ktorú si tu môžete vypočuť tu. Zase nám raz bolo super!!! A fotky nájdete tu.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.