Deň Matiek

Pre mamičku moju milú,

ktorú rada mám,

veľké srdce namaľujem,

k sviatku jej ho dám.

Na Deň matiek darujem jej

jednu malú básničku,

mamička hneď bude mať

úsmev na líčku.

Druhá májová nedeľa patrí všetkým mamám. Na svoje mamičky sme nezabudli ani my. Na oslavu Dňa matiek sme pozvali mamičky i babičky. Chceli sme im vyjadriť lásku a úctu. Spolu s pani učiteľkami a s deťmi z materskej školy sme pre ne pripravili kultúrny program. Recitovali sme básne, zaspievali piesne, zatancovali a zahrali sa. Po skončení vystúpenia sme odovzdali darčeky, ktoré sme sami urobili. Mamičky mali radosť zo spoločného stretnutia. Fotky nájdete tu.                                                                                       

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.