Slávik Slovenska 2011

Naša obec je v okolí známa aj tým, že Trstenčania radi a veľa spievajú. Aj v našej škole záujem o folklór podporujeme a rozvíjame vzťah k ľudovej piesni. Dokázali to aj žiaci na okresnom kole súťaže Slávik Slovenska 2011, ktorá sa konala 5. mája v CVČ Domino v Košiciach. Súťaže sa zúčastnili žiaci: Zuzana Olexová (1. roč.) v I. kategórii, Daniel Oravec (6. roč.) v II. kategórii a Patrícia Letková (9. roč.) v III. kategórii. Všetci traja dokázali, že sú dobrí speváci a za vynikajúceho doprovodu p. Mareka Semana a p. Michala Kaduka, členov skupiny Ščamba, vyhrali prvé miesta vo svojich kategóriách! Tým si zabezpečili postup do krajského kola, ktoré sa uskutoční 26. mája opäť v Košiciach. Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov.
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.