Slávik Slovenska 2011

V pondelok, 11. apríla 2011 sa v našej škole uskutočnila súťaž v speve ľudovej piesne. Táto súťaž sa už stala tradíciou. O tom, že ľudová pieseň má medzi žiakmi našej školy svojich priaznivcov, svedčí aj skutočnosť, že po výberových triednych kolách postúpilo do školského kola 39 žiakov. Speváci sa predstavili dvoma ľudovými piesňami. Súťažili v troch kategóriách. V kategórii 1. – 3. roč. sa umiestnili takto: 1. Zuzana Olexová, 2. Jana Semanová, 3. Natália Olexa. Kategória 4. – 6. roč.: 1. Daniel Oravec, 2. Patrícia Verébová, 3. Tomáš Lipták, Veronika Vargová. Kategória 7. – 9. roč.: 1. Patrícia Letková, 2. Dominika Řeháková, 3. Simona Petrášová. Prví traja víťazi jednotlivých kategórií postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční v máji v Košiciach. Všetkým blahoželáme a prajeme veľa úspechov pri reprezentácii školy.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.