Okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína

Tohtoročné okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína bolo CVČ realizované ináč ako po predošlé roky. Zo školského kola postúpili, žiaľ, iba žiaci z prvých miest. Súťaž bola realizovaná vo dvoch častiach. V kategórii poézie našu školu 31. marca reprezentovali Laura Liptáková(3.roč.), Adriana Marcinová(6.roč.) a Dominika Řeháková(9.roč.) 7. apríla súťažili v prednese prózy Timotej Marcinek(3.roč.), Daniel Oravec(6.roč.) a Henrieta Bartková(9.roč.). Recitátorskými kvalitami porotu presvečil Daniel Oravec, ktorý si vtipným textom vyrecitoval krásne druhé miesto.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.