Záložka do knihy spojuje školy

Záložka do knihy spojuje školy

Pri príležitosti Medzinárodného mesiaca školských knižníc sme sa zapojili do česko-slovenského projektu: Záložka do knihy spojuje školy. Projekt trval celý október. Cieľom bolo nadviazanie kontaktov medzi českými a slovenskými základnými školami v snahe podporiť čítanie prostredníctvom výmeny záložiek do kníh. Našou partnerskou školou bola ZŠ v obci Květná neďaleko mesta Litomyšl v Pardubickom kraji. Do projektu sa zapojilo 12 žiakov z 3. a 4. ročníka.

zalozky_trstene

ZŠ Trstené pri Hornáde

zalozky_kvetna

ZŠ Květná

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.