Biela pastelka

Piatok, 8.10. 2010

Aj naši žiaci sa aktívne zapojili do celoslovenskej verejnej zbierky – Biela Pastelka. Vyhlasuje ju každoročne Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, aby tak podporila ľudí s ťažkým zrakovým postihnutím. Žiaci mali možnosť prispieť a súčasne rozvíjali svoje empatické a sociálne cítenie. S rovnakou myšlienkou tri žiačky 9. ročníka – Henika Bartková, Paťa Letková a Viktória Bramuková – oslovovali obyvateľov našej obce, ktorí boli milo prekvapení ich aktivitou a ochotne prispeli. Celá akcia sa stretla s veľmi dobrými ohlasmi. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli.Vyzbieralo sa 143,31 Eur.

2010_okt_bp

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.