Účelové cvičenie v prírode

Piatok, 24. 9. 2010

Dnes nám počasie prialo, a tak sa mohlo uskutočniť účelové cvičenie v prírode a didaktické hry. Najprv sa žiaci na prvej hodine venovali rozhovorom o ochrane prírody a zdravia, pozreli si prezentáciu o prevencii proti kliešťovej encefalitíde a o prvej pomoci, vyplnili si test o prevencii proti blesku a správaní sa pri prívalových dažďoch. Potom sa už nedočkaví vybrali so svojimi triednymi učiteľmi do prírody, kde sledovali let divých husí, srnky unikajúce do húštiny, zbierali a triedili rôzne druhy listov, opekali, hrali rôzne hry a vyšantili sa v hrejivých lúčoch jesenného slnka.

Ucelove cvicenie
Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.