Noc v škole

10. 9. 2010

Naši šiestaci opäť začínali nový školský rok nocou v škole. Hrali sa, súťažili a športovali všetci spoločne. Napokon, prečítajte si príspevky samotných žiakov:

Kristínka Lukáčová: V škole bolo super. Mali sme rôzne súťaže – recitovanie abecedy, hrali sme dialóg v rôznych jazykoch – ja som mala gréčtinu. Potom sme hrali floorball. Boli sme aj na prechádzke nočnou školou. Bola to zábava.

Monika Fialeková: Bolo to vynikajúce. Hrali sme rôzne hry, večer sme pozerali rozprávku…

Zuzka Nyulasziová: Bolo to super. Hrali sme spoločenské hry a v noci sme chodili po škole – to bolo najlepšie 🙂

Danko Oravec: Ahojte všetci, neviem ani čo bolo najlepšie, hrali sme floorball, boli sme na počítačoch, súťažili v pantomíme, dialógoch a tak. Bola to šupa:)

Rolko Ruščák: Najviac sa mi páčilo keď sme hrali floorball večer aj ráno. Dialóg v rôznych jazykoch bol veľmi dobrý.

Miška Pustaiová: Bolo to super tá noc v škole, len by mohla trvať dlhšie 🙂

Dávid Seman: Páčil sa mi floorball aj hry, ktoré vymyslela pani učiteľka. Hrali sme sa aj na počítači a pozerali film.

Aďka Marcinová: Bolo to super. Najprv sme hrali super hry, recitovanie abecedy, šnúra – kde sme museli urobiť šnúru z oblečenia, ktoré máme na sebe, dialóg v cudzom jazyku, pantomíma. Hrali sme floorball a futbal. Večer sme mali prechádzku po škole len s jednou baterkou. Noc v škole bola dobrá len mohla trvať dlhšie.

Edo Laczko: Bolo to super – naj bol dialóg vo fínštine 🙂

Paťo Cestický: Bola tu švanda. Hrali sme rôzne hry a súťaže, večer sme pozerali film Alenka v ríši divov.

Anička Semanová: Hrali sme všelijaké hry a najlepšie na tom bolo keď som v noci nemohla zaspať, lebo chlapci vystrájali ako diví 🙂

Bianka Fortunová: Keď sme spali v škole všetko to bolo super, akurát sme sa nevyspali 🙂

Paulínka Batyiová a Anka Horváthová: Prechádzka v noci bola dobrá aj sme sa báli. V noci bola zábava. Na dobrú noc nám pani učiteľka prečítala rozprávku.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2010/2011. Zálohujte si trvalý odkaz.