Február

Čo máme nové?

• 9. 2. 2010 – máme 12 šikovných budúcich prváčikov. Pekným zážitkom pre deti, ktoré sa v septembri chystajú do školy, bol zápis do prvého ročníka. Malí predškoláci mali možnosť ukázať svoje schopnosti a zručnosti pani učiteľkám z prvého stupňa, keď kreslili, rozpoznávali geometrické tvary a čísla, prednášali básne… Na všetkých sa už tešíme v ďalšom školskom roku 2010/2011.

green_bar

27. 02. 2010

EXKURZIA – PRÍRODOVEDNÉ MÚZEUM V KOŠICIACH

Dňa 27. 2. 2010 sa naši žiaci v rámci vlastivedného krúžku zúčastnili exkurzie v tomto múzeu. Cieľom exkurzie bolo rozšíriť si vedomosti a informácie o živej a neživej prírode Slovenska. Po prehliadke múzea si žiaci prezreli aj historické budovy na hlavnej ulici v Košiciach a zamaškrtili si na sladkých dobrotách v cukrárni. Ďakujeme pani učiteľke Fejerčákovej.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2009/2010. Zálohujte si trvalý odkaz.