Február

Čo máme nové?

  • 9. 2. 2010 – máme 12 šikovných budúcich prváčikov. Pekným zážitkom pre deti, ktoré sa v septembri chystajú do školy, bol zápis do prvého ročníka. Malí predškoláci mali možnosť ukázať svoje schopnosti a zručnosti pani učiteľkám z prvého stupňa, keď kreslili, rozpoznávali geometrické tvary a čísla, prednášali básne… Na všetkých sa už tešíme v ďalšom školskom roku 2010/2011.

green_bar


27. 02. 2010

EXKURZIA – PRÍRODOVEDNÉ MÚZEUM V KOŠICIACH

Dňa 27. 2. 2010 sa naši žiaci v rámci vlastivedného krúžku zúčastnili exkurzie v tomto múzeu. Cieľom exkurzie bolo rozšíriť si vedomosti a informácie o živej a neživej prírode Slovenska. Po prehliadke múzea si žiaci prezreli aj historické budovy na hlavnej ulici v Košiciach a zamaškrtili si na sladkých dobrotách v cukrárni. Ďakujeme pani učiteľke Fejerčákovej.

 

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2009/2010. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.