Modernizácia vzdelávacieho procesu na základných školách

Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov ES.

Europsky socialny fondlogo opvlogo zs

Projekt „Modernizácia vzdelávacieho procesu“ je zameraný na inovovanie a zmodernizovanie obsahu vzdelávania a metód vo vyučovaní, ale najmä na prípravu učiteľov s novými kompetenciami pre prácu v Modernej škole 21. storočia (pre žiakov menej memorovania, zaujímavejšie a pestrejšie hodiny, pre učiteľov lepšie možnosti na sebarealizáciu a nový systém kariérneho rastu).

Vďaka zapojeniu sa našej školy do tohto projektu, škole pribudne 6 nových počítačových zostáv, 1 dataprojektor a 1 notebook…

Tento obsah bol zaradený v Modernizácia vzdelávacieho procesu na ZŠ. Zálohujte si trvalý odkaz.