2009: Drienica (12. – 16. január)

      V termíne od 12. do 16. januára 2009 sme sa so žiakmi 7., 8. a 9. ročníka zúčastnili lyžiarskeho výcviku. Už tradične sa k nám pridali aj naši priatelia z Ruskova a premiérovo aj z Bohdanoviec. Spoločne sme navštívili lyžiarske stredisko Drienica pri Sabinove. Aj keď niektorí žiaci už absolvovali výcvik v predchádzajúcich rokoch, hlavnou skupinou boli tí, ktorí na lyžiach stáli prvýkrát. Prakticky po dvoch dňoch už boli všetci schopní lyžovať samostatne. Ubytovaní sme boli v horskom hoteli Javorná, kde sa o nás príkladne starali. Voľné chvíle sme si krátili pri stolnom tenise, biliarde, karaoke či diskotéke. Navštívili sme tiež bazén, ktorý sa nachádzal v blízkosti nášho hotela. Keďže počasie nám prialo, vychutnali sme si naplno pobyt v prírode, ktorý bol spojený s kopou zábavy. Už teraz sa tešíme na budúcoročný lyžiarsky výcvik a dúfame, že sa nás tam zíde čo najviac.
Fotky z lyžiarského výcviku:
{phocagallery view=category|categoryid=5|limitstart=0|limitcount=13|detail=3|displayname=1|enableswitch=1|pluginlink=0|type=1|imageordering=1}
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.