Okresné kolo súťaže- Hviezdoslavov Kubín 2019

Súvisiaci obrázok     Na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína v kategórii poézia našu školu reprezentovali v I. kategórii – Jakub Bálint, žiak 3. ročníka, v II. kategórii – Marianna Semanová, žiačka 6. ročníka a najstarších žiakov reprezentovala Zuzana Olexová, žiačka 9. ročníka a v kategórii próza našu školu reprezentovala Nataška Barillová- žiačka 3. ročníka. Súťaž sa konala 28. marca 2019 v Átrium klube v Košiciach. Napriek množstvu výborných recitátorov a tréme boli naše žiačky veľmi úspešné: Marianna Semanová sa umiestnila na krásnom 2. mieste a Zuzka Olexová bola ocenená pekným 4. miestom. Dievčatám gratulujeme a všetkým účastníkom ďakujeme za reprezentáciu školy.  Nové skúsenosti sú pre nás motiváciou do budúceho školského roka.

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.