Futsal žiakov ZŠ – predkolo

Súvisiaci obrázok
Dňa 27. novembra 2018 prebehlo v ZŠ Čaňa predkolo futsalu žiakov ZŠ. Nepresné prihrávky, chaos, nesústredenosť a zlé bránenie súpera náš súper dokonale využil. Od úvodného hvizdu nás zatlačil v obrane a nedovolil nám vôbec nič ani počas zápasu. Naše ojedinelé útoky zblokovali hneď obrancovia alebo končili mimo bránky. Chlapci z Čane nám nadelili poriadny debakel. K pätnástim gólom súpera sme pridali aspoň jeden, náš čestný.
     Aj takéto sklamania prináša šport. Dúfame, že sme si už sklamania vyčerpali na dosť dlhé obdobie. Ale zároveň je to veľký výkričník nad našim výkonom
     Školu reprezentovali: G. Pástor, M. Seman (9. roč.), S. Šelepský (8. roč.), P. Bartko, M. Czellár, B. Deák, R. Ruščák, T. Pástor (6. roč.).

Tento obsah bol zaradený v Školský rok 2018/2019. Zálohujte si trvalý odkaz.